Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, cutia originala Inferno Dildos
Vibrator Realist cu Dubla Impingere Inferno Hidden Desire, Natural - 17 Variatii
499,99 lei

Vibrator Realist cu Dubla Impingere Inferno Hidden Desire, Natural - 17 Variatii

13709
499,99 lei
in stoc
Ultimul produs in stoc
Adauga la Favorite
100% DISCRET Cutie simpla, fara logo. Expeditor: Exclusive Promotion SRL.
LIVRARE RAPIDA 24–48h · Bucuresti: aceeasi zi*
LIVRARE GRATUITA Comenzi peste 200 lei
RETUR IN 14 ZILE Vezi conditiile de retur
PRODUSE ORIGINALE Branduri verificate, fara imitatii
SUPORT CLIENTI Suna-ne
*Pentru comenzile plasate pana la ora 14:00.
Plata comenzii
Apple Pay Google Pay Mastercard Visa PayPal
Iti punem la dispozitie mai multe metode de plata precum: Card online - VISA si Master Card, Apple si Google Pay, Transfer bancar, Card la easybox - Sameday sau Ramburs.
Descriere

Inferno de la Hidden Desire este un vibrator realist cu doua miscari independente de impingere - una la varf, de 1.5 cm, si una la baza, de 5 cm - plus 10 moduri de vibratie la varf si 7 moduri de impingere. Capul este din silicon moale, montat pe o baza cu burduf din ABS, cu suctiune inclusa si control atat direct, cat si prin telecomanda wireless.

Doua miscari de impingere, nu doar vibratie

Spre deosebire de un vibrator thrusting obisnuit, cu o singura miscare, acesta combina doua miscari independente de impingere - una la varf si una la baza - cu 10 moduri de vibratie si 7 moduri de impingere, pentru o senzatie mai complexa.

Silicon si ABS, lungime totala 40.5 cm, insertabil 20.5 cm, diametru 4.5 cm, rezistent la stropire IPX4, telecomanda, reincarcabil USB.

Comanda ajunge in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, pe colet apare doar expeditor: Exclusive Promotion s.r.l.

Pe scurt

  • Doua miscari independente de impingere: varf 1.5 cm, baza 5 cm
  • 10 moduri de vibratie si 7 moduri de impingere
  • Varf vibrant, din silicon moale, realist
  • Baza cu suctiune inclusa, pentru folosire hands-free
  • Rezistent la stropire (IPX4), telecomanda wireless inclusa, reincarcabil USB

Brand si intretinere

Hidden Desire este un brand specializat in jucarii erotice indraznete, prin colectia Inferno. Spala capul de silicon cu apa calda si sapun neutru dupa fiecare folosire. Nu scufunda baza cu burduf in apa - este doar rezistenta la stropire, nu complet impermeabila. Incarca-l complet inainte de prima utilizare. Telecomanda foloseste o baterie AAA proprie.

Vazut complet, vibratorul are un cap realist, moale, montat pe o baza neagra tip burduf, cu telecomanda wireless alaturi.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, vedere completa cu baza neagra tip burduf si telecomanda

Vibratorul vine in cutia originala Inferno by Hidden Desire, din gama Dildos, cu baza cu suctiune inclusa si incarcare USB.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, cutia originala Inferno Dildos

Din alt unghi se observa clar structura in doua parti: capul realist si burduful negru care genereaza miscarea de impingere.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, vedere completa din alt unghi cu telecomanda

Infograficul arata dimensiunile exacte: 40.5 cm lungime totala, 20.5 cm lungime insertabila maxima si 4.5 cm diametru.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, infografic dimensiuni 40.5 cm lungime totala, 20.5 cm insertabil, 4.5 cm diametru

Varful este atat vibrant, cat si capabil de o miscare proprie de impingere, independenta de baza.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, detaliu varf cu impingere si vibratie

Infograficul arata ca varful se misca independent pe o cursa de 1.5 cm.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, infografic varf cu impingere de 1.5 cm

Infograficul arata ca baza tip burduf se misca pe o cursa de 5 cm, pentru impingerea principala.

Vibrator realist cu dubla impingere Inferno Hidden Desire natural, infografic baza cu impingere de 5 cm
Specificatii Hidden Desire Inferno Double Thrusting Vibrator
BrandHidden Desire
ColectieInferno
ModelRealistic Double Thrusting Vibrator
CuloareNatural
MaterialSilicon, ABS
Lungime totala40.5 cm
Lungime insertabila maxima20.5 cm
Diametru4.5 cm
Cursa impingere varf1.5 cm
Cursa impingere baza5 cm
Moduri de vibratie10
Moduri de impingere7
ControlDirect si telecomanda wireless
Baterie telecomanda1 x AAA
ReincarcabilDa, USB (Li-ion)
Rezistenta la apaIPX4, rezistent la stropire
Baza cu suctiuneDa, inclusa
Livrare1 - 3 zile
EAN8713221846174

Intrebari frecvente

Din ce material este vibratorul Inferno Hidden Desire?

Capul este din silicon moale, iar baza cu burduf este din ABS.

Cate miscari de impingere are vibratorul Inferno?

Are doua miscari independente: varful se misca pe 1.5 cm, iar baza pe 5 cm, cu 7 moduri de impingere in total.

Cate moduri de vibratie are vibratorul Inferno?

Are 10 moduri de vibratie la varf, controlate direct sau prin telecomanda.

Este impermeabil vibratorul Inferno Hidden Desire?

Este rezistent la stropire (IPX4), dar baza cu burduf nu trebuie scufundata in apa.

Are telecomanda vibratorul Inferno Hidden Desire?

Da, vine cu o telecomanda wireless inclusa, care foloseste o baterie AAA proprie.

Are baza cu suctiune acest vibrator?

Da, baza cu suctiune este inclusa, pentru folosire hands-free pe suprafete netede.

Este reincarcabil vibratorul Inferno Hidden Desire?

Da, partea principala se incarca prin USB (acumulator Li-ion).

Cum ajunge coletul cu vibratorul Inferno Hidden Desire?

Comanda ajunge in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, pe colet apare doar expeditor: Exclusive Promotion s.r.l.

Caracteristici
Culoare
 Natural
Material
  • ABS
  • Silicon
EAN
8713221846174
Trepte de intensitate
17
Lungime
20.5 cm
Diametru
4.5 cm
Baterii
Incarcare la USB
Recenzii

Nu au fost găsite recenzii