Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, infografic dimensiuni 13.5 cm lungime, 3.5 cm diametru
Dop Anal Vibrator cu Telecomanda The Sparkle ToyJoy, Albastru - 24 Variatii
249,99 lei

Dop Anal Vibrator cu Telecomanda The Sparkle ToyJoy, Albastru - 24 Variatii

13913
249,99 lei
in stoc
Ultimul produs in stoc
Adauga la Favorite
100% DISCRET Cutie simpla, fara logo. Expeditor: Exclusive Promotion SRL.
LIVRARE RAPIDA 24–48h · Bucuresti: aceeasi zi*
LIVRARE GRATUITA Comenzi peste 200 lei
RETUR IN 14 ZILE Vezi conditiile de retur
PRODUSE ORIGINALE Branduri verificate, fara imitatii
SUPORT CLIENTI Suna-ne
*Pentru comenzile plasate pana la ora 14:00.
Plata comenzii
Apple Pay Google Pay Mastercard Visa PayPal
Iti punem la dispozitie mai multe metode de plata precum: Card online - VISA si Master Card, Apple si Google Pay, Transfer bancar, Card la easybox - Sameday sau Ramburs.
Descriere

The Sparkle, din linia Buttocks by ToyJoy, este un dop anal vibrator din silicon, cu motor puternic, 6 functii de pulsatie si 4 viteze de vibratie. Se controleaza fie direct de pe dop, fie de la distanta, prin telecomanda wireless inclusa, pentru jocuri in cuplu.

Telecomanda wireless, pentru jocuri in cuplu

Spre deosebire de un dop anal vibrator simplu, controlat doar direct de pe el, The Sparkle vine cu o telecomanda wireless separata, care permite partenerului sa controleze vibratiile de la distanta, pentru jocuri in cuplu.

Silicon si ABS, lungime insertabila 9.5 cm, diametru 3.5 cm, 6 functii, 4 viteze, telecomanda, IPX7.

Ajunge la tine in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, nici pe colet, nici pe factura.

Pe scurt

  • 6 functii de pulsatie, 4 viteze de vibratie
  • Telecomanda wireless inclusa, pentru control de la distanta
  • Baza lata in forma de aripi, pentru confort la purtare indelungata
  • Reincarcabil USB, functionare silentioasa, waterproof IPX7
  • Silicon si ABS, material body-safe

Brand si intretinere

ToyJoy este un brand accesibil si de incredere, prin linia premium Buttocks, dedicata placerii anale. Spala dopul cu apa calda si sapun neutru inainte si dupa fiecare folosire. Incarca-l complet inainte de prima utilizare.

Vazut complet, dopul are o baza lata in forma de aripi, pentru confort la purtare indelungata, si finisaj auriu rose la motor.

Dop anal vibrator cu telecomanda The Sparkle ToyJoy albastru, vedere completa cu baza in forma de aripi

Din fata se observa forma conica a varfului si curbura naturala a corpului.

Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, vedere completa din fata, finisaj auriu rose la baza

Dopul vine in cutia originala Buttocks by ToyJoy, cu mentiunile telecomanda wireless si nivel de intensitate.

Sparkle este un dop anal vibrant, dotat cu un motor puternic, cu 6 moduri diferite de vibrație și 4 viteze de vibrație. Fiecare mod oferă vibrații profunde, care pot fi controlate cu ușurință direct pe dispozitiv sau cu telecomanda inclusă. Buttocks by TOYJOY este o linie premium de dopuri anala de înaltă performanță, create cu o varietate de caracteristici speciale pentru a spori plăcerea anală. Buttocks by TOYJOY este alegerea perfectă pentru o stimulare anală de nivel superior.

Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, cutia originala Buttocks by ToyJoy

Din acest unghi se observa motorul de la baza, cu finisaj auriu rose si butonul tactil integrat.

Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, vedere din unghi, motor vizibil la baza

Infograficul confirma: material body-safe, 6 functii de pulsatie, 4 viteze de vibratie, waterproof IPX7, telecomanda wireless, buton tactil unic, functionare silentioasa si incarcare USB.

Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, infografic cu iconite de functii

Infograficul arata dimensiunile exacte: 13.5 cm lungime totala, 9.5 cm lungime insertabila, 3.5 cm diametru si 7.7 cm latimea bazei.

Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, infografic dimensiuni 13.5 cm lungime, 3.5 cm diametru

Telecomanda wireless, ovala, cu un singur buton de pornire si control al functiilor, pentru folosire de la distanta.

Dop anal vibrator The Sparkle ToyJoy albastru, telecomanda wireless ovala cu buton de pornire
Specificatii ToyJoy Buttocks The Sparkle
BrandToyJoy
LinieButtocks
ModelThe Sparkle
CuloareAlbastru
MaterialSilicon, ABS
Lungime totala13.5 cm
Lungime insertabila9.5 cm
Diametru3.5 cm
Functii de pulsatie6
Viteze de vibratie4
ControlPe dop si telecomanda wireless
ReincarcabilDa, USB
ImpermeabilitateIPX7
Livrare1 - 3 zile
EAN8713221828392

Intrebari frecvente

Din ce material este dopul anal The Sparkle ToyJoy?

Este din silicon si ABS, materiale body-safe.

Cate functii are dopul anal The Sparkle?

Are 6 functii de pulsatie si 4 viteze de vibratie.

Are telecomanda dopul anal The Sparkle?

Da, vine cu o telecomanda wireless inclusa, pentru control de la distanta.

Este reincarcabil dopul anal The Sparkle?

Da, se incarca prin USB si functioneaza silentios.

Este impermeabil dopul anal The Sparkle?

Da, are certificare IPX7, poate fi folosit si in apa.

Cum ajunge coletul cu dopul anal The Sparkle ToyJoy?

Ajunge in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, nici pe colet, nici pe factura.

Caracteristici
Brand
Culoare
 Albastru
Material
  • ABS
  • Silicon
EAN
8713221828392
Trepte de intensitate
10
Lungime
9.5 cm
Diametru
3.5 cm
Baterii
Incarcare la USB
Recenzii

Nu au fost găsite recenzii