Dildo Realistic cu Ventuza Queen Size 6 inch CalExotics
Dildo Realistic cu Ventuza Queen Size 6 inch CalExotics, Violet
149,99 lei

Dildo Realistic cu Ventuza Queen Size 6 inch CalExotics, Violet

13876
149,99 lei
in stoc
Ultimele 2 produse in stoc
Adauga la Favorite
100% DISCRET Cutie simpla, fara logo. Expeditor: Exclusive Promotion SRL.
LIVRARE RAPIDA 24–48h · Bucuresti: aceeasi zi*
LIVRARE GRATUITA Comenzi peste 200 lei
RETUR IN 14 ZILE Vezi conditiile de retur
PRODUSE ORIGINALE Branduri verificate, fara imitatii
SUPORT CLIENTI Suna-ne
*Pentru comenzile plasate pana la ora 14:00.
Plata comenzii
Apple Pay Google Pay Mastercard Visa PayPal
Iti punem la dispozitie mai multe metode de plata precum: Card online - VISA si Master Card, Apple si Google Pay, Transfer bancar, Card la easybox - Sameday sau Ramburs.
Descriere

Queen Size Dong de la CalExotics este un dildo realistic de 6 inch, din TPR flexibil, cu baza cu ventuza puternica pentru folosire hands-free pe orice suprafata neporoasa. Este compatibil cu majoritatea hamurilor si imita fidel elasticitatea tesutului uman.

Ventuza, nu doar o baza simpla

Spre deosebire de un dildo fara baza speciala, ventuza puternica de la baza permite fixarea pe orice suprafata neporoasa - perete, podea sau alta suprafata plana - pentru folosire hands-free.

TPR, lungime totala 20.25 cm, diametru 3.75 cm, baza cu ventuza, compatibil cu hamuri.

Ajunge la tine in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, nici pe colet, nici pe factura.

Pe scurt

  • Forma realista, cu detalii anatomice
  • Baza cu ventuza puternica, pentru folosire hands-free
  • Material TPR flexibil, imita elasticitatea naturala
  • Compatibil cu majoritatea hamurilor
  • Impermeabil, usor de curatat

Brand si intretinere

CalExotics este un brand american cu peste un deceniu de experienta in jucarii erotice de calitate. Spala dildo-ul cu apa calda si sapun neutru inainte si dupa fiecare folosire. Usuca-l complet inainte de depozitare. Foloseste doar lubrifianti pe baza de apa.

Vazut complet, dildo-ul are o forma realista, cu tija flexibila si detalii anatomice.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, vedere completa

Baza cu ventuza puternica permite fixarea pe orice suprafata neporoasa, pentru folosire hands-free.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, detaliu ventuza baza

Detaliile realiste, inclusiv venele reliefate, imita aspectul natural.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, detaliu forma realista

Din alt unghi se observa clar curbura usoara a tijei.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, vedere din alt unghi

Materialul TPR flexibil se indoaie natural, imitand elasticitatea tesutului uman.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, flexibilitate tija

Vazut din lateral, dimensiunea de 6 inch il face compatibil cu majoritatea hamurilor.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, vedere laterala

Dimensiunile compacte il fac usor de folosit, atat solo cat si in cuplu.

Dildo realistic cu ventuza Queen Size CalExotics mov, dimensiuni comparative
Specificatii CalExotics Queen Size Dong
BrandCalExotics
ModelQueen Size Dong 6 inch
CuloareMov
MaterialTPR
Lungime totala20.25 cm
Lungime insertabila15.25 cm
Diametru3.75 cm
BazaVentuza, compatibil cu hamuri
Livrare1 - 3 zile
EAN716770096531

Intrebari frecvente

Din ce material este dildo-ul CalExotics Queen Size?

Este din TPR, un material flexibil si moale.

Are ventuza la baza dildo-ul CalExotics Queen Size?

Da, are o baza cu ventuza puternica, pentru fixare pe orice suprafata neporoasa.

Este compatibil cu hamuri dildo-ul CalExotics Queen Size?

Da, dimensiunea de 6 inch il face compatibil cu majoritatea hamurilor.

Ce lungime insertabila are dildo-ul CalExotics Queen Size?

Are o lungime insertabila de 15.25 cm si diametru de 3.75 cm.

Cum ajunge coletul cu dildo-ul CalExotics Queen Size?

Ajunge in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, nici pe colet, nici pe factura.

Caracteristici
Culoare
 Violet
Material
  • TPR
EAN
716770096531
Lungime
20.25 cm
Diametru
3.75 cm
Recenzii

Nu au fost găsite recenzii