Dildo realistic cu ventuza Dr Skin Small by Blush, natural, ambalaj original
Dildo Realistic cu Ventuza Dr Skin Small 15 cm by Blush, Natural
119,99 lei

Dildo Realistic cu Ventuza Dr Skin Small 15 cm by Blush, Natural

14021
119,99 lei
in stoc
Adauga la Favorite
100% DISCRET Cutie simpla, fara logo. Expeditor: Exclusive Promotion SRL.
LIVRARE RAPIDA 24–48h · Bucuresti: aceeasi zi*
LIVRARE GRATUITA Comenzi peste 200 lei
RETUR IN 14 ZILE Vezi conditiile de retur
PRODUSE ORIGINALE Branduri verificate, fara imitatii
SUPORT CLIENTI Suna-ne
*Pentru comenzile plasate pana la ora 14:00.
Plata comenzii
Apple Pay Google Pay Mastercard Visa PayPal
Iti punem la dispozitie mai multe metode de plata precum: Card online - VISA si Master Card, Apple si Google Pay, Transfer bancar, Card la easybox - Sameday sau Ramburs.
Descriere

Dr. Skin Dr. Small 6 Inch Dildo, by Blush, este un dildo realistic, cu proportii moderate, suprafata sculptata cu vene si textura naturala, si baza cu ventuza compatibila cu ham.

Proportii potrivite, aspect autentic

Suprafata sculptata reda vene si textura naturala, pentru un aspect si o senzatie cat mai apropiate de realitate. Proportiile moderate il fac o alegere confortabila pentru cei care prefera dimensiuni mai mici sau medii, fara sa renunte la detaliile realiste.

16.5 cm lungime totala, 15.5 cm lungime utila, 3.8 cm diametru, baza cu ventuza si inel O-ring pentru ham.

Comanda ajunge in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, pe colet apare doar expeditor: Exclusive Promotion s.r.l.

Pe scurt

  • Suprafata sculptata, cu vene si textura realista
  • Baza cu ventuza puternica, pentru folosire hands-free
  • Inel O-ring, compatibil cu ham
  • Proportii moderate, potrivite pentru dimensiuni mici-medii
  • PVC non-poros, fara ftalati, parafine sau latex

Brand si intretinere

Blush este un brand american cunoscut pentru dildouri realiste de calitate, cu atentie la detalii si materiale sigure pentru corp. Spala produsul cu apa si sapun sau cu o solutie speciala de curatat jucarii erotice, apoi lasa-l sa se usuce la aer.

Produsul ajunge intr-un ambalaj discret, specific liniei Dr Skin de la Blush.

Dildo Dr. Small de 6 inch, culoare vanilie

Doctorul e înăuntru! Dildo-ul Dr. Skin Dr. Small de 15 cm este special conceput cu proporții confortabile. Măsurând 16,5 cm, are o tijă inserabilă de 15 cm, cu o circumferință de 3,8 cm. Lipește ventuza robustă a Dr. Small pe orice suprafață netedă și bucură-te de o plimbare fără mâini - sau prinde-o în ham și înnebunește-ți partenera. Acest penis este sculptat pentru a include toate venele și textura pielii unui penis adevărat. Fabricat din PVC moale, flexibil si neporos, sigur pentru corp, Dr. Small nu conține parfum, ftalați, parafine sau latex. Pentru curățare, spălați cu apă și săpun sau cu un produs de curățare a jucăriilor, apoi lăsați să se usuce la aer.

  • Detaliat pentru un aspect și o senzație realiste
  • Dimensiune perfectă pentru jucătorii de talie mică sau medie
  • Compatibil cu ventuza puternică și cablajul cu inel O
  • Fabricat din PVC neporos, nu conține parfumuri, ftalați, parafine sau latex
  • Lungime: 16,5 cm
  • Lungime inserabilă: 15,5 cm
  • Diametru: 3,8 cm


Dildo realistic cu ventuza Dr Skin Small by Blush, natural, ambalaj original

Suprafata sculptata reproduce venele si textura unui penis real, pentru un aspect si o senzatie autentice.

Dildo realistic cu ventuza Dr Skin Small by Blush, natural, vedere completa cu vene si textura realista

Baza cu ventuza puternica si inel O-ring permit folosirea hands-free sau montarea intr-un ham compatibil.

Dildo realistic cu ventuza Dr Skin Small by Blush, natural, detaliu baza cu ventuza si inel O-ring

Proportiile moderate il fac o alegere buna pentru cei care prefera dimensiuni mai mici sau medii.

Dildo realistic cu ventuza Dr Skin Small by Blush, natural, vedere din profil

Vedere de ansamblu a intregului produs, gata de folosit din prima sesiune.

Dildo realistic cu ventuza Dr Skin Small by Blush, natural, vedere de ansamblu
Specificatii Blush Dr. Skin Dr. Small 6 Inch Dildo
BrandBlush
LinieDr. Skin
ModelDr. Small
CuloareNatural
MaterialPVC non-poros
Lungime totala16.5 cm
Lungime utila15.5 cm
Diametru3.8 cm
Compatibil cu hamDa, inel O-ring
EAN819835023074

Intrebari frecvente

Este compatibil cu un ham?

Da, are baza cu inel O-ring, compatibila cu hamuri standard.

Se poate folosi hands-free?

Da, baza are o ventuza puternica, pentru fixare pe orice suprafata neteda.

Din ce material este facut?

Din PVC non-poros, fara ftalati, parafine sau latex.

Ce dimensiuni are?

16.5 cm lungime totala, 15.5 cm lungime utila si 3.8 cm diametru.

Cum se curata?

Cu apa si sapun sau cu o solutie speciala de curatat jucarii erotice, apoi se lasa sa se usuce la aer.

Cum ajunge coletul?

Comanda ajunge in ambalaj neutru, fara nicio mentiune despre continut, pe colet apare doar expeditor: Exclusive Promotion s.r.l.

Caracteristici
Brand
Culoare
 Natural
Material
  • PVC
EAN
819835023074
Lungime
16.5 cm
Diametru
3.8 cm
Recenzii

Nu au fost găsite recenzii